Krótki przegląd możliwości zapłaty za towar


Istnieje wiele możliwości zapłacenia za dokonanie u nas zakupu. Prosimy wybrać tą, która Państwu najbardziej odpowiada.

Zapłacenie towaru osobiście w oddziale

Towar mogą Państwo zapłacić w gotówce za pośrednictwem automsatu lub karty płatniczej. Nie akceptujemy kart płatniczych DINERS, płatność jest możliwa jedynie kartami VISA, Electron, MasterCard lub Maestro wydanymi przez krajowe banki.

Zapłata towaru z góry przelewem (faktura proforma)

Za towar można zapłacić z góry za podstawie faktur pro forma. Nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w sprawie potwierdzenia zamówienia a następnie wyśle do Państwa fakturę proforma,  którą należy uregulować na nasze słowackie konto bankowe (tzn. nie ma konieczności uiszczania opłat za płatności międzynarodowe itd). Jak tylko płatność pojawi się na naszym koncie, automatycznie wyślemy do Państwa zamówiony towar i poinformujemy  o tym w formie wiadomości e-mailowej. Jeżeli płatność za towar nie pojawi się na naszym koncie w ciągu 5-ciu dni, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Numery konta:

  • UniCredit Bank CR and Slovakia, a.s.: 6605859018 / 1111, IBAN: SK69 1111 0000 0066 0585 9018, SWIFT: UNCRSKBX

Symbolem zmiennym dla płatności jest numer Państwa faktury proforma.

Zapłata za towar za pobraniem

Za towar i opłatę za pobraniem należy zapłacić kurierowi w gotówce w momencie doręczenia towaru na adres dostawy.

Zapłata za towar kartą przez Internet

Szybka i bezpieczna zapłata za towar kartą płatniczą przez Internet. Przy płatności kartą kredytową lub kartą debetową za pośrednictwem bramki płatniczej WebPay, z której korzysta ČSOB, za zamówienie można zapłacić po zakończeniu transakcji. W razie płatności kartą po raz pierwszy, przy bramce WebPay należy wpisać szesnastomiejscowy numer karty, datę ważności karty oraz kod CVC/CVV. Wszystkie te informacje znajdują się na karcie. Nie należy się obawiać, transfer informacji jest zaszyfrowany a tym samym całkowicie bezpieczny. 

Zalecamy: Zostawić zaznaczone pole Zapamiętaj kartę, dzięki czemu będą mogli Państwo łatwiej kupować i płacić kartą, bez konieczności wpisywania danych z karty, a bramka płatnicza WebPay zapamięta wpisane przez Was dane i zrealizuje transakcję szybciej, bez konieczności wpisywania danych z karty. Wszystko to oczywiście również z jak największym stopniem zabezpieczenia na stronie WebPay a ČSOB, a.s..